Contact2Sim

Contact2Sim 1.31

Przenieś kontakty z telefonu na kartę SIM

Contact2Sim pozwala przenosić kontakty z pamięci telefonu na kartę SIM. Przyda się to jeśli chcesz skorzystać z niektórych kontaktów w innym aparacie. Zadanie wykonywane przez Contact2Sim jest niezwykle proste. Nazwiska, telefony oraz kontakty zapisane w pamięci telefonu przenosi na kartę telefoniczną SIM, tak zwany "czip". Nie narusza kontaktów istniejących w karcie SIM a przy okazji pokazuje które numery są zdublowane. Dodatkowa opcja to czyszczenie karty SIM. Zobacz pełny opis

Dobry
7

Contact2Sim pozwala przenosić kontakty z pamięci telefonu na kartę SIM. Przyda się to jeśli chcesz skorzystać z niektórych kontaktów w innym aparacie. Zadanie wykonywane przez Contact2Sim jest niezwykle proste. Nazwiska, telefony oraz kontakty zapisane w pamięci telefonu przenosi na kartę telefoniczną SIM, tak zwany "czip". Nie narusza kontaktów istniejących w karcie SIM a przy okazji pokazuje które numery są zdublowane. Dodatkowa opcja to czyszczenie karty SIM.

Jeśli chcesz szybko i sprawnie przenieść kontakty z telefonu do karty SIM użyj Contact2Sim. Szybkie i bezbłędne działanie oraz dodatkowe opcje w postaci czyszczenia nośnika to zalety tego prostego programu.

Contact2Sim

Download

Contact2Sim 1.31